, ,

Disc with tire lining Φ25 AMILA 84706 1.25kg

Сподели:

Disc with tire lining Φ25 AMILA 84706

+ Excellent build quality
+ Excellent rubber with very good texture

Hole: 25mm
Material: Mantemi
Cover: Rubber
Ring: Steel

Бренд:

310 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 310 Поени во вредност од 31 ден!

Disc with tire lining Φ25 AMILA 84706

+ Excellent build quality
+ Excellent rubber with very good texture

Hole: 25mm
Material: Mantemi
Cover: Rubber
Ring: Steel

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.