, ,

Disc with tire lining Φ25 AMILA 84705 0.75kg

Сподели:

Disc with tire lining Φ25 AMILA 84705

+ Excellent build quality
+ Excellent rubber with very good texture

Hole: 25mm
Material: Mantemi
Cover: Rubber
Ring: Steel

Бренд:

190 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 190 Поени во вредност од 19 ден!

Disc with tire lining Φ25 AMILA 84705

+ Excellent build quality
+ Excellent rubber with very good texture

Hole: 25mm
Material: Mantemi
Cover: Rubber
Ring: Steel

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.