Delta Zipped Hoodie – Gray

3,290 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

This Gorilla Wear Delta hoodie features a pleated shoulder design and raglan sleeves. The Gorilla Wear hoodie is designed to enable the user with comfort and movement during any type of workout

SKU: fbf43f3302f3 Бренд:
x
12 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Delta Hoodie – Gray

This Gorilla Wear Delta hoodie features a pleated shoulder design and raglan sleeves. The Gorilla Wear hoodie is designed to enable the user with comfort and movement during any type of workout. Lastly, the hoodie features soft fleece fabric to help provide warm and comfortably covered. It’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR Family where you can choose between the colors Army Green, Gray, and Black.

Дополнителни информации
Size L , XL
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.