Delano Polo – Black/White

Сподели:
  • GW Signature Branding
  • Firm fabrics
  • Available in 2 colors
  • With buttons
Бренд:

1,690 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1690 Поени во вредност од 169 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1690 Поени во вредност од 169 ден!
Исчисти

Delano Polo – Black/White

  • GW Signature Branding
  • Firm fabrics
  • Available in 2 colors
  • With buttons

Do you need to go to a casual occasion but have nothing to wear? Gorilla Wear got your back with the Delano Polo. This stylish polo is made of strong fabrics for the perfect fit. You can now show everyone that you’re a member of the Gorilla Wear Family whenever you want. With the buttons you can decide your

SKU: Недостапно Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.