-26%
,

CYBER WEEK: COMBAT PROTEIN POWDER 907 gr

Сподели:

HARDCORE CYBER WEEK OFFER
COMBAT PROTEIN POWDER 907 gr

Редовна цена 1890 мкд
🏆Понуда 1390 мкд🏆

🔥Достапно во Официјалната Хардкор продавница и дистрибутивен центар во Битола и кај нашите дистрибутери во Охрид, Гостивар, Скопје, Прилеп, Велес и Кавадарци.
Online на web www.hardcoreshop.mk и на нашите официјални facebook Hardcore Shop Mk и инстаграм HardcoreShopOfficial профили🔥

👉Можност за телефонски нарачки секој ден од 10 до 20 часот на 078 362 092

-Производи од директна дистрибуција
-Гарантирано највисок квалитет
-Фискална или фактура со секој купен производ
-Достава платена со секоја нарачка над 1500мкд

Бренд:

1,390 ден 1,890 ден

Избриши
Спореди

HARDCORE CYBER WEEK OFFER
COMBAT PROTEIN POWDER 907 gr

Редовна цена 1890 мкд
🏆Понуда 1390 мкд🏆

🔥Достапно во Официјалната Хардкор продавница и дистрибутивен центар во Битола и кај нашите дистрибутери во Охрид, Гостивар, Скопје, Прилеп, Велес и Кавадарци.
Online на web www.hardcoreshop.mk и на нашите официјални facebook Hardcore Shop Mk и инстаграм HardcoreShopOfficial профили🔥

👉Можност за телефонски нарачки секој ден од 10 до 20 часот на 078 362 092

-Производи од директна дистрибуција
-Гарантирано највисок квалитет
-Фискална или фактура со секој купен производ
-Достава платена со секоја нарачка над 1500мкд

SKU: Недостапно Категории: ,

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “CYBER WEEK: COMBAT PROTEIN POWDER 907 gr”

Сè уште нема оценки.