Vegan Protein 2kg Yava Labs Original price was: 2,990 ден.Current price is: 2,590 ден.
Back to products

Cookies Brownie Flavor 128gr 8 Cookies No Sugar Added

150 ден

YAVA LABS PROTEIN COOKIES 128G | BROWNIE FLAVOUR

  • Natural Source Of Protein
  • No Added Sugar
  • Source Of Energy
  • Tasty Flavor
SKU: 4668 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 150 Поени во вредност од 15 ден!
x
18 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

You may get a delicious, soft, and chewy cookie from Yava Labs that has 0.8g of protein, 8.6g of net carbohydrates, and less than 1.1g of sugar. nonetheless, no additional sugar! Yava Labs cookies include all nine necessary amino acids and are manufactured with full, dairy-based proteins.
The high fiber content of Yava Labs Cookies gives your body a more comprehensive macro profile.

Нутритивни вредности

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.