-33%
, , ,

COMBO: Combat Protein 4lb + Eco Organic Peanut Butter 350gr

Сподели:

Combat Protein 4lb + Eco Organic Peanut Butter 350gr

Редовна цена 3720мкд

Хардкор понуда 2490мкд

Бренд: ,

2,490 ден 3,720 ден

Спореди

Combat Protein 4lb + Eco Organic Peanut Butter 350gr

Редовна цена 3720мкд

Хардкор понуда 2490мкд

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “COMBO: Combat Protein 4lb + Eco Organic Peanut Butter 350gr”

Сè уште нема оценки.