fbpx
-30%

Collagen Liquid 20х25мл 💯% чист патентиран Fortigel® | PROMO

Сподели:

Хардкор Понуда Бр.7
Collagen Liquid 20х25мл 💯% чист патентиран Fortigel® течен колаген🇩🇪

*Богат со биоактивни говедски колаген пептиди
*Oдличен извор на Тип I и Тип III колаген
*Екстремно низок процент на масти, шекер и јагленихидрати
*Деликатесен вкус можи да се пие директно од шише
*Без додаток на аспартам и ацесулфам К
👉Придобивки од Fortigel® течен колаген
👉Ублажување на болките во зглобовите и сврзните ткива
👉Поддршка на ‘рскавицата
👉Промовирање на флексибилност и мобилност
👉Поддршка на коските и кожата
👉Поддршка на антиинфламаторните процеси во сврзните ткива
❌Редовна цена 2000мкд
✅Хардкор Понуда 1400мкд

1,400 ден 2,000 ден

Спореди

Хардкор Понуда Бр.7
Collagen Liquid 20х25мл 💯% чист патентиран Fortigel® течен колаген🇩🇪

*Богат со биоактивни говедски колаген пептиди
*Oдличен извор на Тип I и Тип III колаген
*Екстремно низок процент на масти, шекер и јагленихидрати
*Деликатесен вкус можи да се пие директно од шише
*Без додаток на аспартам и ацесулфам К
👉Придобивки од Fortigel® течен колаген
👉Ублажување на болките во зглобовите и сврзните ткива
👉Поддршка на ‘рскавицата
👉Промовирање на флексибилност и мобилност
👉Поддршка на коските и кожата
👉Поддршка на антиинфламаторните процеси во сврзните ткива
❌Редовна цена 2000мкд
✅Хардкор Понуда 1400мкд

Категории:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “Collagen Liquid 20х25мл 💯% чист патентиран Fortigel® | PROMO”

Сè уште нема оценки.