-30%
, , ,

CLUB CARD: GOLD STANDARD 2.27KG + ECOPEANUT BUTTER 350 GR

Сподели:

CLUB CARD: GOLD STANDARD 2.27KG + ECOPEANUT BUTTER 350 GR

Бренд: ,

3,190 ден 4,530 ден

Спореди

CLUB CARD: GOLD STANDARD 2.27KG + ECOPEANUT BUTTER 350 GR

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “CLUB CARD: GOLD STANDARD 2.27KG + ECOPEANUT BUTTER 350 GR”

Сè уште нема оценки.