Chrome Dumbbell Bar 14-inch 35.6cm 1pc (HD14T)

590 ден

Хромирана шипка за еднорачен тег

Изработена од премиум материјали  со дебелина 2,54цм

Должина од 35,6цм

Бренд PIO

SKU: 5048 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 590 Поени во вредност од 59 ден!
x
20 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Хромирана шипка за еднорачен тег

Изработена од премиум материјали  со дебелина 2,54цм

Должина од 35,6цм

Бренд PIO

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.