Cellucor C4 Original 1Serving Frozen Bombsicle Original price was: 100 ден.Current price is: 80 ден.
Back to products

C4 Original Smart Shaker 400ml

350 ден

Smart shaker solid and safe from leaks.

Designed for people on the go, SmartShake Shakers offer a unique strainer and leak-proof lid. Simple, but still smart, solid, and safe from leaks. Sometimes less is so much more.

SKU: 4594 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 350 Поени во вредност од 35 ден!
x
18 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Cellucor C4 SmartShake – smart shaker solid and safe from leaks

Designed for people on the go, SmartShake Shakers offer a unique strainer and leak-proof lid. Simple, but still smart, solid, and safe from leaks. Sometimes less is so much more.

Benefits

  •  volume up to 400 ml (600 ml per edge)
  •  made of high quality, durable plastic
  •  hinged lid
  •  dishwasher safe
  •  BPA and DEHP free

 

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.