Boxing Wraps 4м (Бокс бандажери Пар )

290 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

Power System бокс стегачи 4м

Модел Boxing Wraps

SKU: 7d470a4880b1 Бренд:
Ако го купите овој производ, ќе заработите 290 Поени во вредност од 29 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 290 Поени во вредност од 29 ден!
x
12 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Супер удобни делумно еластични бокс стегачи (бандажери) со должина од 4 метра.

Јамка за палец и силна велкро лепенка.

Дополнителни информации
boja

Жолта, Црвена

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.