Solid Mass Gainer 3000gr Trec Nutrition Original price was: 1,990 ден.Current price is: 1,790 ден.
Back to products
Scitec 100% Whey Protein Professional 5000gr 166 servings Original price was: 7,990 ден.Current price is: 6,990 ден.

BOX FOR TABLETS TREC RED

90 ден

Practical black  box for sorting the daily supplements in the form of tablets and capsules.

SKU: 3925 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 90 Поени во вредност од ден!
x
16 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Black packaging for tablets and capsules.

Dimensions:

  • Height 75 mm;
  • Width 125 mm;
  • Depth 30 mm.
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.