,

Bodybuilding Belt

Сподели:

Бодибилдинг појас М, Л, ХЛ

Достапен во црна боја

Бренд:

700 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 700 Поени во вредност од 70 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 700 Поени во вредност од 70 ден!
Исчисти

Бодибилдинг појас С, М, Л, ХЛ

Достапен во црна  боја

 

SKU: Недостапно Категории: , Ознака:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “Bodybuilding Belt”

Сè уште нема оценки.