Body pump set, rubberized (90351)

4,790 ден

The set includes:

Weight: 2 x 1.25kg color weight, 2 x 2.50kg color weight, 2 x 5.00kg color weight, 1 x 140cm long body pump rod, f 28, rubber-coated handle, 2 x bar fuses .

Total weight of the set: 20kg

SKU: 1759 Бренд:

/

15 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

The set includes:

Weight: 2 x 1.25kg color weight, 2 x 2.50kg color weight, 2 x 5.00kg color weight, 1 x 140cm long body pump rod, f 28, rubber-coated handle, 2 x bar fuses .

Total weight of the set: 20kg

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.