MyoFusion Advanced - 1814g - Vanilla Original price was: 3,390 ден.Current price is: 2,890 ден.
Back to products
Creamy Peanut Butter | 950 gr 350 ден - 390 ден

BODY PUMP SET AMILA 95150

3,390 ден

  • Weight 17.5kg
  • Discs 2×1.25kg, 2×2.5kg, 2 x 5kg
  • Bar 1400x25mm hollow with rubber handle and collar pegs.
SKU: 1769 Бренд:

/

18 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Body Pump Set Amila 95150

Body Pump type set with a total weight of 17.5kg. It comes with 2×1.25kg, 2×2.5kg, 2 x 5kg discs, while the bar is hollow and has dimensions of 1400x25mm with rubber handle and collar pegs.

BODY PUMP SET AMILA 95150
Technical features:

  • Weight 17.5kg
  • Discs 2×1.25kg, 2×2.5kg, 2 x 5kg
  • Bar 1400x25mm hollow with rubber handle and collar pegs.
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.