Wave Shaker 600 ml – Blue

190 ден

 • Ideal for all types of mixdrinks
 • No waterleakage, twist-on cap and lid
 • Arched screen to avoid lumps
 • Graded scale in ml and oz
 • Manufactured of high-quality polypropylen pp
 • Break-proof, dishwasher-, micro-wave- and refrigerator-safe
 • Bpa free, non-toxic plastic
 • Conforms to food regulations
 • European made plasticware
Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 190 Поени во вредност од 19 ден!
x
10 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

 • Ideal for all types of mixdrinks
 • No waterleakage, twist-on cap and lid
 • Arched screen to avoid lumps
 • Graded scale in ml and oz
 • Manufactured of high-quality polypropylen pp
 • Break-proof, dishwasher-, micro-wave- and refrigerator-safe
 • Bpa free, non-toxic plastic
 • Conforms to food regulations
 • European made plasticware
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.