Beta Creatine 325gr 50servings Cherry Lime

1,190 ден

Супериорна мешавина на креатин / Бета Аланин

  • 3000mg висококвалитетен креатин монохидрат микронизиран Mesh 200
  • 2000mg Бета Аланин по порција
  • Високо ниво на енергија
  • Подобрени перформанси
  • Зголемено градење на мускулна маса
  • Зголемување на ефикасноста
  • 50 порции
  • Инстант растворање

Вкус:

Цреша Лимета

SKU: 1720 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1190 Поени во вредност од 119 ден!
x
15 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Beta Creatine – Додаток во исхраната – сила и издржливост

Beta Creatine е производ кој на лицата што се бават со интензивни физички вежби им обезбедува популарни хранливи компоненти како што се: креатин монохидрат и бета аланин. Креатинот ги зголемува физичките перформанси за време последователни, краткотрајни, високоинтензивни физички вежби.

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.