AMILA WEIGHT LIFTING WEIGHT WITH PILLOW, CONDOR


Ако го купите ова вие заштедувате

 • Split leather weight lifting belt.
 • Weightlifting zone with pillow.
 • High quality synthetic leather.
 • Thickness of 2.2mm.
SKU: 96b96ac4b2c1 Бренд:
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1190 Поени во вредност од 119 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1190 Поени во вредност од 119 ден!
x
12 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

 • Split leather weight lifting belt.
 • Weightlifting zone with pillow.
 • High quality synthetic leather.
 • Thickness of 2.2mm.

Dimensions

 • S = M99 x Π9,8cm (226004)
 • M = M108.5 x Π9,8cm (226003)
 • L = M119 x Π9,8cm (226005)
 • XL = M128 x Π9,8cm (226001)
Дополнителни информации
Size

L, M, S, XL

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.