Amila Bar weight 5kg f28 44479

900 ден

 • Amila
 • Teg behind the arrow
 • Weight: 5kg
 • Diameter: 28mm
 • One piece
 • Material: enameled iron, wear resistant and visually beautiful
SKU: 1752 Бренд:

/

19 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

 • Amila
 • Teg behind the arrow
 • Weight: 5kg
 • Diameter: 28mm
 • One piece
 • Material: enameled iron, wear resistant and visually beautiful
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.