Ai-BURN® HARDCORE 20 capsules

350 ден

Ai-BURN HARDCORE е додаток во исхраната базиран на растителни екстракти.

SKU: 1239 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 350 Поени во вредност од 35 ден!
x
17 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Ai-BURN HARDCORE

120 / 240 таблети 120 / 240 дози 126 / 252 g нето тежина

Произведено во Италија

 

Yamamoto Nutrition – Ai-BURN HARDCORE

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.