Ai-Burn Fat Burner

200 ден1,200 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

Ви треба квалитетен и ефективен согорувач на масти ?
?Yamamoto Ai Burn е вистински избор ‼️
?Одличен природен состав
?Квалитет каков што нема ниту еден друг согорувач
?Блистер амбалажа 20 капсуи 
?Супер цена 200ден
Caffeine 200 mg
Bitter orange 6% synephrine 200 mg 12 mg
Cocoa 6% theobromine 250 mg 15 mg
Green tea 250 mg
L-tyrosine 360 mg

SKU: 955 Бренд:
Ако го купите овој производ, ќе заработите 200-1200 Поени во вредност од 120 ден-20 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 200-1200 Поени во вредност од 120 ден-20 ден!
x
20 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Ви треба квалитетен и ефективен согорувач на масти ?
Yamamoto Ai Burn е вистински избор ‼️
Одличен природен состав
Квалитет каков што нема ниту еден друг согорувач
Блистер амбалажа 20 капсуи 
Супер цена 200ден
Caffeine 200 mg
Bitter orange 6% synephrine 200 mg 12 mg
Cocoa 6% theobromine 250 mg 15 mg
Green tea 250 mg
L-tyrosine 360 mg

Дополнителни информации
Големина

120капсули

,

20капсули

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.