Back to products
Gorilla Wear 6 Inch Padded Leather Lifting Belt - Black/Black Original price was: 2,990 ден.Current price is: 2,390 ден.

Adjustable Dumbbell inSPORTline 5-10 kg

2,190 ден

Adjustable Dumbbell inSPORTline 5-10 kg (1pc)

Technical description:

 • The bar is made of high-quality chromed steel
 • Weight plates with special moisture and corrosion resistant coating
 • Rubber ring on the end to prevent movement
 • Bar diameter: 30 cm
 • Bar material: chromed steel
 • Bar length: 35 cm
 • Bar weight: 2.3 kg
 • Length of the loading part: 10.5 cm
 • 30-mm weight plates can be added
SKU: 4295 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 2190 Поени во вредност од 219 ден!
x
12 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

A proven classic! Adjustable Dumbbell inSPORTline 5-10 kg is made of high-quality chromed steel. There are threads with safety collars at the ends of the bar to secure the weights in place.

The plates are made of metal with special moisture and corrosion resistant coating. The bar diameter is 30 mm, allowing you to add 30-mm weight plates of your own. Thanks to the practical collars, the inSPORTline dumbbell can be adjusted fairly quickly and easily.

 

Technical description:

 • The bar is made of high-quality chromed steel
 • Weight plates with special moisture and corrosion resistant coating
 • Rubber ring on the end to prevent movement
 • Bar diameter: 30 cm
 • Bar material: chromed steel
 • Bar length: 35 cm
 • Bar weight: 2.3 kg
 • Length of the loading part: 10.5 cm
 • 30-mm weight plates can be added
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.