Accessories Rack inSPORTline AR01

Сподели:

Accessories Rack inSPORTline AR01 is an ideal solution for the storage and organisation of your various fitness accessories.

Бренд:

5,490 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 5490 Поени во вредност од 549 ден!

Accessories Rack inSPORTline AR01 is an ideal solution for the storage and organisation of your various fitness accessories. The base has wide legs that provide maximum stability, even when fully stocked. The rack frame is made of high-quality metal with hooks on either side for various exercise accessories that will no longer get in your way. Accessories Rack inSPORTline AR01 is suitable for both home and club use.

Technical description:

  • Ideal equipment for storing and organizing your training accessories
  • Stable metal frame with wide legs
  • Light and strong material, compact size
  • Suitable for both home and club use
  • Dimensions: 105 x 42 cm
  • No accessories are part of the package
Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.