ПОПУСТ

6PAK Nutrition Milky Shake | 700 gr Chocolate

790 ден 690 ден

 • -80% протеини од чист сурутка протеин концентрат WPC

  -Ниска содржина на масти

  -Не содржи аспартам и глутен

  -Ниска содржина на јагленихидрати и масти

  -Одличен аминограм, ги содржи сите потребни аминокиселини

  -Не содржи адитиви или растителни протеини

  -Помага во градење и одржување на чиста мускулна маса

  -Инстант формула со брза растворливост и одлична апсорбција

Нема на залиха