ПОПУСТ

100% Whey Protein Hydro 2300gr Optipep®

3,390 ден 2,590 ден

Хардкор Понуди достапни од 10.08 до 20.08
Бр.3 100% Whey Protein 2300gr
-Ексклузивен ултрафилтриран и хидролизиран Whey протеин
-23 гр чист протеин во доза
-5300мг Бцаа во доза 
-Без аспартам
-Производ од Келнската листа на олимписки одобрени суплементи
Редовна цена 3390мкд
😮Хардкор понуда 2590мкд

Избриши

Best Seller позиција

Бр. 19 на прикажи топ 100

Бр. 8 на ПОПУСТ %

Бр. 6 на Протеини

SKU: Недостапно Категории: , Ознаки: