fbpx
-39%

100 Whey 2280gr CFM Isolate & Concentrate + Bcaa 8:1:1 70 servings | PROMO

Сподели:

Хардкор Понуда Бр.1
100 Whey 2280gr CFM Isolate & Concentrate + Bcaa 8:1:1 70 servings
24гр CFM Whey во доза
Без додаден шекер
Збогатен со дигестивни ензими Digezyme
Изработен од најквалитетна Volactive суровина
70 порции
Максимална доза Bcaa
Висок квалитет на активна состојка
Инстант растворливост
Неодолив вкус Fruit Punch, Crush Cola
Редовна цена 5690мкд
Хардкор Понуда 3490мкд

3,490 ден 5,690 ден

Спореди

Хардкор Понуда Бр.1
100 Whey 2280gr CFM Isolate & Concentrate + Bcaa 8:1:1 70 servings
24гр CFM Whey во доза
Без додаден шекер
Збогатен со дигестивни ензими Digezyme
Изработен од најквалитетна Volactive суровина
70 порции
Максимална доза Bcaa
Висок квалитет на активна состојка
Инстант растворливост
Неодолив вкус Fruit Punch, Crush Cola
Редовна цена 5690мкд
Хардкор Понуда 3490мкд

Категории:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “100 Whey 2280gr CFM Isolate & Concentrate + Bcaa 8:1:1 70 servings | PROMO”

Сè уште нема оценки.