Клуб Цена

100% Whey 100 2275 gr Bag

3,100 ден 2,490 ден

Чист протеин идеален за изградба на

мускулна маса и контрола на телесната тежина

22г протеин | 2г јаглехидрати | 1г масти | 7г БЦАА

– во 1 порција 30г

Инстант растворливост – Одчичен вкус

Best Seller позиција

Бр. 10 на прикажи топ 100

Бр. 2 на Протеини

Бр. 3 на Промоции

Категории: , Ознаки: