ПОПУСТ

100% Natural Whey Protein | 1Kg

990 ден 690 ден

100% ПРИРОДЕН Whey
100%Whey сурутка протеин концентрат 1кг 40 дози
Без вкус,
Без засладувачи
Без аспартам
Без додатоци…
100% Природен, идеален производ за сите што практикуваат здрав начин на живот…
Секоја доза од 25гр содржи 19.4гр Whey протеин

Нема на залиха