Контакт

[map lat=”41.032367″ long=”21.3364111″ zoom=”19″ controls=”true”]

Моша Пијаде бр. 1 – стара чаршија

(наспроти итна медицинска помош)

Работно време – Пон-Пет, 11:00-20:00

Сабота -11:00-17:00

Недела -затворено

[/map]
[row]

[col span=”6″]

[title text=”Најчесто поставувани прашања”]

.Доколку сакате да го дознаете одговорот на вашето прашање, може да го најдете тука.

[accordion]

[accordion-item title=”Како да нарачам?”]

Сите производи кои ги имаме на залиха можете да ги купите со директна нарачка на нашиот сајт. Можете да изберете да платите при преземањето на пратката или пак со фактура. Повеќе може да најдете на следиот линк (кликни тука)

[/accordion-item]
[accordion-item title=”Како треба да платам?”]

Плаќањето се извршува кога ја добивате вашата нарачка

[/accordion-item]
[accordion-item title=”За колку време ќе ја добијам мојата нарачка?”]

Зависно од местото на живеење, нарачката ја испраќаме преку Карго Експрес или Глобко Логистик. Испратените нарачки пристигнуваат за 24 до 48 часа до вашата домашна адреса.

[/accordion-item]

 

[/accordion]

[/col]
[col span=”6″]

[title text=”Испратете ни порака”]

Вашето име (задолжително)

Вашиот Email (задолжително)

Предмет

Вашата порака


Ви благодариме за заинтересираноста. Одговорот на вашето прашање ќе ви биде испратен најбрзо што можеме. .

[/col]

[/row]

Сподели: